Ratunek Dla Ebooków

E-book. Formaty Książek Dla Laików

wydał w maju pierwszy w Polsce poradnik dotyczący zawodu korepetytora. Księgarnia została partnerem tego wydania. To wyjątkowa publikacja skierowana do branży korepetytorskiej, kompleksowo odpowiadająca na potrzeby tej grupy. Przy zakupu eBooków w naszej eKsięgarni zalecamy rejestrację / zalogowanie się w naszym sklepie internetowym. Założenie własnego konta jest konieczne przy zakupie eBooka z zabezpieczeniem DRM, ponieważ do pierwszego uruchomienia takiego eBooka (i zaakceptowania licencji ) niezbędne jest podanie login i hasło używanego do logowania się w naszej eKsięgarni. Dodatkowo na swoim koncie znajdą Państwo wykaz zakupionych eBooków i wykorzystanych licencji oraz linki umożliwiające ponowne pobranie eBooka z naszych serwerów.

Jedna licencja umożliwia poprawne uruchomienie eBook z zabezpieczeniem DRM na trzech komputerach. W razie konieczności przeniesienia licencji na inny komputer prosimy kontakt z nami pod adresem e-book@ W treści maila prosimy podać szczegółów licencji, którą powinniśmy „uwolnić”. Rejestracja eBooka z zabezpieczeniem DRM na nowym komputerze odbywa się tak jak opisano to w punkcie III.

Stanowi ona kompendium wiedzy niezbędne każdemu, kto zawodowo zajmuje się udzielaniem korepetycji. Zawarte w niej informacje pozwalają usystematyzować wiedzę z dziedziny do pobrania marketingu, organizacji, prawa i ekonomii. Pomaga korepetytorom osiągnąć sukces, zwiększając konkurencyjność proponowanych usług i zwiększając dochody.e-book,ebook,czytaj e-book,pobierz e-book,co to e-book,czym jest e-book,czytanie e-book,czytnik e-book

Wielu ludzi wciąż utożsamia ebooki z plikami w formacie pdf. Istnieje jednak kilka innych formatów, które dostosowują się do wielkości ekranu, a co za tym idzie, wygodnie czyta się je zarówno na ekranie komórki, tabletu, jak i 6-calowego czytnika. Tym formatem jest między innymi epub, który powstał w 2007 roku, innym natomiast format mobi, który jest obsługiwany przez czytnik Amazon Kindle. Wiele czytników odczytuje również inne formaty tekstowe -doc,rtf,djvu,html, czy też wcześniej wspomniany pdf.